Referencje - GT-media | Reklama firmy w internecie

GT-media
WIDOCZNI w SIECI
Przejdź do treści

Referencje

Zapewne nie raz spotkałeś się z ofertą:
  • wypozycjonuje Twoją stronę za 59 zł netto;
  • zapłacisz tylko za efekt w TOP5;
  • pozycjonowanie stron - gwarancja pierwszej strony;
  • pozycjonowanie strony tylko 10 zł/miesięcznie.

Przykłady można podawać bez końca. Jeżeli jednak zagłębimy się w szczegóły to okaże się, że sprawy wyglądają zupełnie inaczej. Łatwo jest zagwarantować wypozycjonowanie strony na frazy, które nikogo nie interesują, łatwo jest także pobrać opłatę za umieszczenie kilku bezmyślnych wpisów na forum internetowym. Wreszcie: łatwo jest sprawić, aby konkretna strona trafiła na pierwszą stronę wyników wyszukiwania na krótki okres czasu, aby później tak samo szybko zniknąć na zawsze z wyszukiwarki.


Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z rzetelnym partnerem i chcą Państwo poznać nasze dotychczasowe osiągnięcia - zapraszamy do kontaktu, przedstawimy przykłady stron, które dzięki naszej pracy są bardzo widoczne w internecie.
Z przyczyn oczywistych nie znajdą Państwo na naszej stronie listów referencyjnych. Uważamy bowiem, że nikt nie powinien oficjalnie chwalić się osiągnięciami w tej dziedzinie. My podajemy przykłady i ewentualnie udostępniamy listę kontaktów, ale zrobimy to dopiero po kontakcie, upewniając się, że mamy do czynienia z osobą zainteresowaną, która dodatkowo nie stanowi konkurencji dla Klientów, których już obsługujemy. Doceniamy lojalność i tym samym jesteśmy w stanie się odwdzięcznyć. Pracujemy "po cichu" i nie rzucamy się w oczy. Bezpieczeństwo naszych działań jest bardzo ważną kwestią. Jesteśmy przekonani, że gdy przedstawimy Państwu efekty naszej pracy, wówczas przekonacie się Państwo, że ta oferta to nie są gruszki na wierzbie, ale autentyczne działania, które dają długotrwałe efekty.
TWOJA STRONA
Skuteczna promocja Twojej strony www
w internecie. Posiadamy poważne referencje
i  dowody na skuteczność.
GT-Media.PL
Rozwój
Jeżeli szukasz partnera, z którym możesz odnieść sukces, to trafiłeś idealnie.
Gwarancja na zadowolenie!!!
Promocja w internecie
Niezłwykła skuteczność
Wróć do spisu treści